Bioxcin Saç Dökülmesine Karşı Siyah Sarımsak Şampuanı 300 ml 3 al 2 öde

days
0
0
hours
0
0
minutes
0
0
seconds
0
0
Fırsat Sıcaklığı+55
₺59.00 ₺91.80 FIRSATI YAKALA
Fırsat Sıcaklığı+55
₺59.00 ₺91.80 FIRSATI YAKALA

Bioxcin Saç Dökülmesine Karşı Siyah Sarımsak Şampuanı 300 ml şimdi indirimli paketiyle indirimli fiyatıyla evdeeczane.com’da sizleri bekliyor! Hemen linke tıklayın fırsatı kaçırmayın!

Bioxcin Saç Dökülmesine Karşı Siyah Sarımsak Şampuanı 300 ml 3 al 2 öde

Saç dökülmesi stres, ilaç kullanımı, hormonal ve besinsel faktörler, vücut sisteminin kendisiyle ilgili aksaklıklar nedeniyle oluşabilmektedir. Her dökülmenin farklı sebepleri bulunduğu gibi tedavide kullanılacak yöntemler de farklılık göstermektedir. Eğer tedavi yöntemi olarak harici bir şampuan kullanımı tercih edilecekse Bioxcin sarımsak şampuanı tercih edilebilmektedir. İçeriğindeki siyah sarımsak özütü sayesinde saçın yenilenmesi, canlanması ve hacimlenerek dökülmesinin önüne geçilebilmektedir.

Ürün İçeriği: İçeriğinde Biocomplex B11, Mirisetin, Apigenin, Kemferol gibi Flavonoidler, birçok vitamin-mineral çeşidi ve doymamış yağ asitlerini barındırmaktadır. Bitkisel bir içeriği sahip olduğu için saç dökülmesi gibi durumlarda kullanımı tavsiye edilebilen ürünler arasında olmaktadır. İçerisindeki etken maddelerde SLS ve SLES barındırmamaktadır.

 

Kullanım Şekli: Bioblas siyah sarımsak şampuanı günlük kullanıma uygun bir şampuan olmaktadır. Günlük bakım rutinin içerisine eklenerek uygulamaya başlanabilmektedir. Duş esnasında saç önce ıslatılıp ardından şampuan uygulaması gerçekleştirilebilir. Bu şekilde uygulanıp hemen saçtan arıtılmamalıdır. Birkaç dakika boyunca masaj yapılmalı ve saç derisine şampuan iyice yedirilerek orada kıl köklerinde aktifleşme yaratılmalıdır. Birkaç dakika masaj yapıldıktan sonra şampuan saçtan arındırılır ve eğer gerekli görülürse bir kez daha aynı işlem tekrar edilebilir. Saçın durulanması esnasında ılık bir su kullanılması da tavsiye edilebilmektedir. Yıkama esnasında gözle herhangi bir temas olur ise doktora danışılması gerekmektedir.

Görüşleriniz bizim için önemlidir.

Cevap Yaz

Fırsatbull
Logo
Üyelik sistemi henüz aktive edilmemiştir. Üyelik için lütfen bizimle irtibata geçiniz.
Compare items
  • Total (0)
Compare
0