Nike Team Hustle D9 Yürüyüş Ayakkabısı

days
0
0
hours
0
0
minutes
0
0
seconds
0
0
morhipo
Fırsat Sıcaklığı+61
₺249.95 ₺499.90 FIRSATI YAKALA
Fırsat Sıcaklığı+61
₺249.95 ₺499.90 FIRSATI YAKALA

Nike Team Hustle D9 Yürüyüş Ayakkabısı şimdi büyük indirimiyle morhipo.com’da sizleri bekliyor! Hemen linke tıklayın fırsatı kaçırmayın!

Ürün Adı : AQ4224-100 TEAM HUSTLE D 9 (GS) Nike Yür

Ürün Detayı : Model Kodu : AQ4224-100
Ürün İçeriği : • Kumaş üst kısım: Gün boyu ayakların nefes alabilirliğini artırır. Ayrıca dayanıklılık sağlayan ek yüzeylere de sahiptir. • Yumuşak köpük ve dolgulu yapı: Ayaklara antrenman boyunca yastıklama hissi sunar. Rahat hissettirir. • Kauçuk dış taban: Zemin üzerinde güçlü bir tutuş gösterir. • Esnek taban: Ayakların hareketlerine uyum sağlar. • Genç Çocuk numara aralığı: 35,5-40 numara
Ürün Açıklaması : Nike Team Hustle D9 Çocuk Ayakkabısı : Sahada uzun süre kalacak şekilde tasarlanan Nike Team Hustle D9 Çocuk Ayakkabısı, nefes alabilir kumaş ve dayanıklılık sağlayan ek yüzeyleri ile dikkat çekiyor. Yumuşak köpük ve dolgulu yapısı, ayaklara gün boyu yastıklama sağlayan ürün bu sayede rahat hissettiriyor. Kauçuk dış tabandan oluşan yapısı ise zemin üzerinde güçlü bir tutuş bırakıyor. Ayrıca dinamik hareketler için esnek yapıdaki taban, ayakların hareketlerine uyum gösteriyor.

Görüşleriniz bizim için önemlidir.

Cevap Yaz

Fırsatbull
Logo
Üyelik sistemi henüz aktive edilmemiştir. Üyelik için lütfen bizimle irtibata geçiniz.
Compare items
  • Total (0)
Compare
0