Philips Sonicare 2100 Dailyclean Diş Fırçası

Fırsat Sıcaklığı+283
169.92 299.90 FIRSATI YAKALA
Fırsat Sıcaklığı+283
169.92 299.90 FIRSATI YAKALA
Philips Sonicare’in gelişmiş sonic teknolojisi

Philips Sonicare’in gelişmiş sonic teknolojisi dişlerin arasına su darbeleri uygular ve fırça darbeleri plağı kırıp uzaklaştırarak olağanüstü günlük temizlik sağlar.

Normal bir diş fırçasına kıyasla 3 kata kadar daha fazla plağı yok eder

Sık ve yüksek kaliteli fırça kılları, normal bir diş fırçasına kıyasla 3 kata kadar daha fazla plağı yok eder. Kavisli kıllar ise dişlerinizin şekline uyum sağlar ve ulaşılması zor olan yerleri kolayca temizlemenizi sağlar.

Zamanlayıcıları kullanarak dişlerinizi 2 dakika fırçaladığınızdan emin olun

Dişlerinizi iyice fırçalamak yalnızca 2 dakikanızı alır. QuadPacer ağzınızın her bölgesini yeterince temizlediğinizi size bildirirken SmarTimer toplam sürenin dolduğunu haber verir. Bu iki işlev, her zaman önerilen diş fırçalama süresine ulaşmanıza yardımcı olur.

Yeni diş fırçanıza alışmak için harika bir yoldur

Yeniliklere alışmak her zaman çabuk olmayabilir. Bu yüzden kolay başlangıç programımız, yeni diş fırçanızı kullanmaya başladıktan sonra ilk 14 kullanımda fırçalama gücünü kademeli ve nazik bir şekilde artırma seçeneği sunar.

Pil ömrü

İki şarj arasında 14 gün kullanım süresi sunar.

Takılıp çıkarılabilir fırça başlığı sistemi

Fırça sapına takılıp çıkarılabilen fırça başlığı, güvenli şekilde oturur ve kolay bakım ile temizlik sağlar. Philips Sonicare diş fırçası PowerUp Battery, Essence+/Elite+/CleanCare+ saplarıyla uyumludur.

 

 

 

Fırsatbull
Logo
Üyelik sistemi henüz aktive edilmemiştir. Üyelik için lütfen bizimle irtibata geçiniz.
Compare items
  • Total (0)
Compare
0