YuliCraft 250Gram 4mm Pamuk Makrome İpi, Tarama ip

days
0
0
hours
0
0
minutes
0
0
seconds
0
0
n11
Fırsat Sıcaklığı+65
₺11.99 ₺15.00 FIRSATI YAKALA
Fırsat Sıcaklığı+65
₺11.99 ₺15.00 FIRSATI YAKALA

YuliCraft 250Gram 4mm Pamuk Makrome İpi Tarama ip, Şimdi İndirimli fiyatı ile n11.com’ da sizleri bekliyor. ‘Fırsatı Yakala’ butonuna tıklayarak alışverişe başlayabilirsiniz. İhtiyaçlarınızı ertelemeyin!

Ayrıntılar:

100 Pamuk, geri dönüşümden elde edilen rejenere ipliktir.

Ürünlerimiz A kalite standartındadır.

İp Özellikleri

Kalınlık 4mm

Ağırlık 250Gram

Uzunluk 70-80 Metre

Kullanım Alanları

Makrome Duvar Süsü, Makrome Kapı süsü, Makrome Düşkapanı, Makrome Anahtarlık, Makrome Çanta, Makrome Runner, Makrome Yaprak vs. gibi tüm makrome grubuna dahil tümürünler rahatlıkla kullanılabilir.

Hijyen kurallarına son derece dikkat ederek, bütün kargo paketleme ürünleri özenle dezenfekte edilmektedir,

Ürün siparişi öğleden önce verilirse AYNI GÜN kargoya verilir, sabırsızlıkla beklediği ürünleri en hızlı şekilde elinize ulaşmasını sağlarız.

%100 müşteri memnuniyetini yakalamak için her gün kendimizi geliştirip soru işaretlerini ortadan kaldırıyoruz. Makromeye dair aklınıza ne gelirse mağazamıza soru sorabilirsiniz.

NOT : Ürünlerimizin hepsi profesyonel ortamda çekilip gerçekte ki renklerine en yakın halde çekilmesi için büyük özen gösterilmektedir. Ton farklarını minimize etmek için elimizden geleni yapıyoruz. Ürünü incelemiş olduğunuz bilgisayar yada telefon ekranlarından kaynaklı ton farklılıkları olabilir. Geri dönüşümlü pamuk kullanıldığı için üretim partileri arasında renk tonlarında farklılık olabilir. Ton farklılıkları ile karşılaşmamanız için İhtiyaç duyduğunuz ürün miktarını tek seferde almanızı tavsiye ederiz.

Görüşleriniz bizim için önemlidir.

Cevap Yaz

Fırsatbull
Logo
Üyelik sistemi henüz aktive edilmemiştir. Üyelik için lütfen bizimle irtibata geçiniz.
Compare items
  • Total (0)
Compare
0